Loading…

NAPRAWA ZAMIATAREK

Serwis zamiatarek Warszawa - Mechanik i Elektryk do Pojazdów Specjalistycznych, kompleksowe naprawy i remonty.
Kontakt

Mechanik do Zamiatarek

Mechanik do Zamiatarek – Specjalizujemy się w naprawach i remontach głównych pojazdów komunalnych.

Zgłaszanie Awarii
+48 780 908 996 

Dodatkowo w ofercie naszej firmy posiadamy ponad 300 różnych usług oraz wykwalifikowanych serwisantów którzy naprawiają 7/24h, wymieniają, regenerują, serwisują sprzęt i świadczą dla was usługi budowlano remontowe, elektryki, hydrauliki, ślusarza, wymiany i naprawy bram i zamków tzw. złota rączka!

Doświadczenie: Lokalizacja Obsługiwana:Kontakt Bezpośredni
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny, Bramy, Drzwi, Naprawy SprzętówWarszawa oraz: Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki, Józefów 534 649 204
Elektryk Serwis Dom & Mieszkanie, Maszyny oraz serwisantWarszawa oraz: Nowy Dwór Mazowiecki, Serock, Nasielsk Legionowo, Łomianki, Marki696 697 992
Elektronik i Elektryk SamochodowyWarszawa Ursus, Ożarów Mazowiecki, Stare Babice, magdalenka Ochota, Lotnisko Chopina788 519 372
Elektryk Samochodowy i Sprzętów i Maszyn Fitness, Serwis AGD i RTV, Naprawy z dojazdem. Cała Warszawa Śródmieście, Mokotów, Wola, Praga, Żoliborz, Bielany Żerań +70km poza Warszawę!791 947 108

Obsługujemy wszystkie typy zabudów smieciarek i zamiatarek ulicznych typu:• :FAUN, ZOLLER, GEESINK, HALLER, TERBERG, FARID, NORBA, NTM, SEMAT, HEIL, SCHORLING, Brock, Bucher Municipal, Dulevo, Faun Viatec, Hako, Johnston, Küpper Weisser, MFH, RAVO, Scarab, Schmidt, Trilety, Ladog i wielu innych tym podobnych.

LEPSZE WSPARCIE
Zamiatarki drogowe, zamiatarki chodnikowe (kompaktowe) i zamiatarki ciągnione to różne rodzaje maszyn budowlanych. Ich zadaniem jest usuwanie śmieci i innych zanieczyszczeń z ulic i chodników.

Zamiatarka jest urządzeniem mechanicznym, dlatego wymaga regularnej konserwacji i przeglądów, aby działała bezawaryjnie. W przypadku awarii może zaistnieć konieczność skontaktowania się z serwisem i zakupu części zamiennych przed ponownym uruchomieniem zamiatarki.

Powstaje coraz więcej usług naprawy zamiatarek i sklepów z częściami, co jest bezpośrednim skutkiem rosnącego brudu na ulicach miasta. Utrzymanie dróg w czystości to ważna praca, ale większość z nas nigdy nie widzi zamiatarek przy pracy, ponieważ zazwyczaj działają one tylko w nocy, aby nie utrudniać ruchu w mieście.

RODZAJE ZAMIATAREK
Zamiatarki można podzielić na dwie odrębne kategorie, ssące i podnoszące, w zależności od ich trybu działania.

Podstawowymi elementami zamiatarki ssącej są dmuchawa ssąca, pojemnik na zanieczyszczenia, filtr wylotowy oraz zestaw szczotek obrotowych. Wyposażeniem uzupełniającym mogą być rozdrabniarki do odpadów lub maszyny do zalewania. Po podłączeniu pługa lemieszowego i pojemnika na piasek zamiatarka staje się pługiem piaskowym.

Unikalna konstrukcja zamiatarki elewatorowej umożliwia zbieranie i magazynowanie kurzu i zanieczyszczeń. Bez dmuchawy ssącej obracająca się równolegle do czyszczonej powierzchni cylindryczna szczotka zbiera kurz i brud.

Inny typ zamiatarki nie ma pojemnika ani dmuchawy ssącej, ale zamiast tego zamiata śmieci na pobocze drogi.

CZYM NIE JEST ZAMIATARKA DROGOWA, TO JEST CZYM JEST ZAMIATARKA DROGOWA
Zarówno funkcja, jak i konstrukcja zamiatarek tworzą odrębne kategorie. Jednym z przykładów jest to, jak kategoryzujemy osoby sprzątające ulice i chodniki. Porównując zamiatarkę drogową do zamiatarki chodnikowej, główne różnice to:

Wymiary systemu filtracji i zwinność zbiornika na ścieki
Zamiatarka do dróg jest przymocowana do podwozia ciężarówki. Z tego powodu duży rozmiar zbiornika na zanieczyszczenia przyczynia się do jego skuteczności i pojemności. Zamiatarka sprawdzi się nie tylko jako pojazd do sprzątania dróg, ale również w sektorze produkcyjnym.

Zamiatarka chodnikowa jest lekka i kompaktowa. Kompaktowy rozmiar i zwiększona zwrotność sprawiają, że nadaje się do użytku zarówno na chodnikach, jak i zatłoczonych ulicach miast. Uniwersalność zamiatarki chodnikowej oznacza, że można jej używać przez cały rok dzięki dodaniu pługa śnieżnego i rozrzutnika.

Zrozumienie różnicy między zamiatarką drogową a zamiatarką chodnikową pomoże nam wybrać odpowiednią maszynę do danego zadania.

JAKI MOP KUPIĆ?
Zdecydowaliśmy się na zamiatarkę ulic do czyszczenia głównych arterii miasta. Jednak nie tylko drogi muszą być zamiatane, ale także place i parkingi. Ma to kluczowe znaczenie zarówno ze względów estetycznych, jak i bezpieczeństwa. Droga hamowania pojazdu może się wydłużyć, jeśli na drodze jest dużo piasku. Śmieci i liście, które zostały zaśmiecone, stanowią zagrożenie, ponieważ mogą dostać się do kanałów burzowych i spowodować powodzie, jeśli się tam zgromadzą.

Miasto jest jednak pełne przeszkód, które uniemożliwiają wielkogabarytowej zamiatarki efektywne wykonywanie swojej pracy. Zamiatarka chodnikowa to pojazd przeznaczony do poruszania się po terenach o ograniczonej wysokości, po wąskich uliczkach, które są szczególnie zakurzone ze względu na mały ruch samochodowy oraz po nierównych chodnikach, które utrudniają poruszanie się innym pojazdom. Prawdziwie czyste miasto jest wynikiem połączenia zamiatarek drogowych i chodnikowych.

Mechanik do Zamiatarek - Warszawa i okolice.  Specjalizujemy się w naprawach i remontach głównych pojazdów komunalnych.

Też: SERWIS SAMOCHODÓW ASENIZACYJNYCH

Naprawiamy samochody asenizacyjne. Naprawa pomp próżniowych, naprawa pomp ciśnieniowych, naprawa przemienników hydraulicznych, naprawa instalacji elektrycznych, bieżące naprawy oraz przeglądy okresowe. Rozszerzyliśmy również ofertę o odnowę wewnętrznej powłoki lakierniczej beczki, która zabezpiecza ją na wiele lat przed szkodliwym działaniem nieczystości oraz zapobiega korozji.

-Naprawiamy równiez samochdy cieżarowe:skrzynie,silniki,mosty,hydraulika,pneumatyka,komputer diagnostyczny,obsługi olejowe itp.
-Prowadzimy prace blacharskie,lakiernicze i spawalnicze przy zabudowach pojazdów.
-Stosujemy orginalane i zamienne czesci do smieciarek i zamiatarek.

Mechanik do Zamiatarek – Warszawa i okolice. Specjalizujemy się w naprawach i remontach głównych pojazdów komunalnych.

Serwis zamiatarek – kompleksowe naprawy i remonty. Bezpłatna wycena usterki zabudowy zamiatarki. Serwis w naszym warsztacie lub bazie klienta.

SERWIS ZAMIATAREK – KOMPLEKSOWE NAPRAWY I REMONTY 

Też: WARSZAWSKI SERWIS ŚMIECIAREK

Mechanik do Zamiatarek – Warszawa i okolice. Specjalizujemy się w naprawach i remontach głównych pojazdów komunalnych. Zajmujemy się serwisem śmieciarek włoskiego producenta Farid oraz śmieciarkami producenta Ekocell. Doświadczenie zdobyte podczas wielu napraw pozwala nam szybko i sprawnie zweryfikować usterkę dzięki czemu twój sprzęt może szybko wrócić do pracy.

One thought on “Mechanik do Zamiatarek

Dodaj komentarz

Zadzwoń!